1 izvršilac

Opis poslova:

  • Naručivanje robe od dobavljača na centralna skladišta prema planovima prodaje i ostvarenom prometu,
  • Uspostavlja i održava trajne odose sa domaćim i inostranim dobavljačima
  • Poznavanje i izrada uvozno/izvozne doumentacije
  • Redovno izvještavanje nadređenog i dostavljanje bitnih informacija o stanju na tržištu kao i o ispunjenu zadanih planova,
  • Obavljanje drugih poslova po nalogu rukovodilaca.

Uslovi:

  • Visoka stručna sprema ekonomskog smjera,
  • Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu,
  • Odlično poznavanje rada na računaru,
  • Izražene analitičke i organizacijske sposobnosti,
  • Sposobnost rada u dinamičnoj okolini i orijentisanost ka rezultatu
  • Obavezno posjedovanje vozačke dozvole “B” kategorije.

Svojim saradnicima nudimo:

  • Konkurentnu nadokandu,
  • Redovnu uplatu zarada, penzionog i socijalnog osiguranja,
  • Mogućnost ličnog i profesionalnog usavršavanja,
  • Mogućnosta napredovanja.

Potrebna dokumentacija:

  • Biografija,
  • Dokaz o radnom iskustvu,
  • Ljekarsko uvjerenje ( naknadno dostavljaju kandidati koji budi odabrani za radno mjesto).

Oglas ostaje otvoren do 10.04.2020. godine.

Nevedenu dokumentaciju slati na e-mail adresu posao@fructatrade.com sa obaveznom naznakom za koje radno mjesto se prijavljujete, lično ili putem pošte u prostorije preduzeća na adresu:

„FRUCTA-TRADE“ doo Derventa

Kninska 11

74400 Derventa

Gradovi
Derventa

Pozicije posla

Komercijalista u službi nabave prehrambenog sektora   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Fakultet