Opis poslova:

  • Prodaja robe u poslovnoj jedinici i na terenu na regionalnom nivou
  • Prezentacija i savjetovanje kupaca o asortimanu robe
  • Praćenje stanja zaliha robe u u prodavnici
  • Briga o vođenju dokumentacije u poslovnici
  • Izvještavanje o aktivnostima konkurencije u okruženju
  • Promocija kompanije na lokalnom nivou
  • Drugi poslovi u skladu sa interno propisanim pravilnicima o radu

Uslovi:

  • minimalno SSS
  • poznavanje rada na računaru
  • prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima u trajanju od najmanje godinu dana

Nudimo:

  • rad u ugodnoj i dinamičnoj atmosferi,
  • mogućnost dodatnog usavršavanja i obrazovanja,
  • mogućnost profesionalnog napredovanja,
  • nagrade za postignute rezultate.

Oglas ostaje otvoren 15 dana od dana objavljivanja.

Molimo Vas da biografije šaljete putem opcije APLICIRAJ sa naznakom na koju poziciju se prijavljujete.

Gradovi
Prijedor

Pozicije posla

Šef poslovnice (m/ž)   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Telekomunikacije
  • Računovodstvo i revizija
  • Prodaja i trgovina
  • Ostalo
  • Osiguranje
  • Marketing i PR
  • Finansije
  • Ekonomija i menadžment
  • Administracija
Obrazovanje
  • Srednja škola