Opis poslova:

  • Koordinacija i pregovori sa dobavljačima u vezi sa nabavkom
  • Vođenje evidencije o porudžbinama i praćenje rokova isporuke
  • Svakodnevno praćenje zaliha robe, prodaje i planiranje nabavke
  • Organizovanje logistike naručene robe
  • Obezbjeđivanje neophodne dokumentacije za potrebe nabavke robe
  • Podnošenje mjesečnih izvještaja nabavke

Uslovi:

  • VSS, ekonomskog usmjerenja
  • Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Razumijevanje poslovnih procesa
  • Dinamičnost i fleksibilnost u poslovanju
  • Sposobnost organizacije i planiranja
  • Poželjno prethodno radno iskustvo na poslovima uvoza i izvoza

Nudimo:

  • rad u ugodnoj i dinamičnoj atmosferi,
  • mogućnost dodatnog usavršavanja i obrazovanja,
  • mogućnost profesionalnog napredovanja,
  • nagrade za postignute rezultate.

Oglas ostaje otvoren 15 dana od dana objavljivanja.

Molimo Vas da biografije šaljete putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Banja Luka

Pozicije posla

Referent nabavke (m/ž)   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Fakultet