Opis posla i zadaci radnog mjesta:

  • Pomoć pri vođenju finansijskog i robnog knjigovodstva
  • Pomoć prilikom izrade planova i finansijskih izvještaja
  • Priprema i odlaganje poslovne dokumentacije
  • Učešće u pripremi propisanih računovodstvenih dokumenata
  • Obavljanje poslova skeniranja, ahriviranja, razvrstavanja i odlaganja predmeta i dokumentacije iz djelokruga rada službe
  • Pomoć pri ostalim administrativnim poslovima

Uslovi:

  • VSS – ekonomskog smjera
  • poznavanje engleskog jezika
  • poznavanje rada na računaru
  • nije potrebno radno iskustvo

Nudimo:

  • rad u ugodnoj i dinamičnoj atmosferi,
  • mogućnost dodatnog usavršavanja i obrazovanja,
  • mogućnost profesionalnog napredovanja,
  • nagrade za postignute rezultate.

Oglas ostaje otvoren 15 dana od dana objavljivanja.

Molimo Vas da biografije šaljete na mail putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Banja Luka

Pozicije posla

Pripravnik u računovodstvu   1

Kategorije
  • Računovodstvo i revizija
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Fakultet