Opis posla i zadaci radnog mjesta:

  • Koordinacija i pregovori sa dobavljačima uz asistenciju drugih referenata
  • Vođenje evidencije o porudžbinama i praćenje rokova isporuke
  • Praćenje zaliha robe, prodaje i realizacije plana nabavke
  • Učestvovanje u organizaciji logistike naručene robe
  • Kontrola i praćenje obavezene dokumentacije za potrebe službe
  • Učestvovanje u izradi mjesečnih izvještaja službe za potrebe uprave društva

Uslovi:

  • VSS – ekonomskog smjera
  • poznavanje engleskog jezika
  • poznavanje rada na računaru
  • nije potrebno radno iskustvo

Nudimo:

  • rad u ugodnoj i dinamičnoj atmosferi,
  • mogućnost dodatnog usavršavanja i obrazovanja,
  • mogućnost profesionalnog napredovanja,
  • nagrade za postignute rezultate.

Molimo Vas da biografije šaljete putem opcije

APLICIRAJ

Više informacija na www.enmon.ba

Gradovi
Banja Luka

Pozicije posla

Pripravnik u nabavci (m/ž)   1

Kategorije
  • Ostalo
  • Ekonomija i menadžment
  • Administracija
Obrazovanje
  • Fakultet