Opis poslova:

  • Organizacija i vođenje kancelarijskih i administrativnih poslova uprave Društva
  • Evidencija protkola i arhiva
  • Prijem, raspored i otprema elektronskih i pismenih pošiljaka
  • Briga o urednosti poslovne dokumentacije iz djelokruga rada
  • Organizacija i vođenje evidencije o poslovnim obavezama uprave

Uslovi :

  • SSS ekonomskog ili upravnog smjera
  • iskustvo u trajanju od najmanje 1 godine
  • odlično poznavanje rada na računaru (MS office paket)
  • poželjno poznavanje engleskog jezika
  • efikasnost , samostalnost i preciznost u radu

Nudimo:

  • rad u ugodnoj i dinamičnoj atmosferi,
  • mogućnost dodatnog usavršavanja i obrazovanja,
  • mogućnost profesionalnog napredovanja,
  • nagrade za postignute rezultate.

Oglas ostaje otvoren 15 dana od dana objavljivanja.

Molimo Vas da biografije šaljete putem opcije APLICIRAJ sa naznakom na koju poziciju se prijavljujete.

Gradovi
Banja Luka

Pozicije posla

Poslovni sekretar (m/ž)   1

Kategorije
  • Ekonomija i menadžment
  • Administracija
Obrazovanje
  • Srednja škola