Opis poslova:

  • Planiranje , organizovanje, vođenje i kontrola svih procesa unutar službe transporta
  • Analitičko praćanje rada službe kroz informacioni sistem, putne naloge i njihovo arhiviranje
  • Optimizacija transportnih ruta
  • Obezbjeđenje uslova za kvalitetno servisiranje prodajnog sektora
  • Monitornig rada transportnog sektora u skladu sa Zakonom o saobraćaju RS i Zakonu o cestovnom prometu FBiH
  • Upravljanje kadrovima u transportnom sektoru kroz selekciju, obuku i praćenje zaposlenih
  • Priprema izvještaja za menadžment firme na mjesečnom nivou

Uslovi:

  • minimum SSS saobraćajnog ili mašinskog smjera
  • 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • organizatorske sposobnosti i orijentisanost na timski rad
  • poznavanje rada na računaru (MS office)
  • izražena preciznost, sistematičnost i temeljitost u radu

Nudimo:

  • rad u ugodnoj i dinamičnoj atmosferi,
  • mogućnost dodatnog usavršavanja i obrazovanja,
  • mogućnost profesionalnog napredovanja,
  • nagrade za postignute rezultate.

Oglas ostaje otvoren 30 dana od dana objavljivanja.

Molimo Vas da biografije šaljete putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Banja Luka

Pozicije posla

Koordinator transporta   1

Kategorije
  • Transport i logistika
Obrazovanje
  • Srednja škola