Opis poslova:

  • Kreiranje otpremnica, međuskladišnih prenosa i povrata
  • Kontakt sa kupcima i prijem narudžbi
  • Izdavanje predračuna i računa
  • Kontrola povrata i ispravnosti ovjere dokumenata koji prate robu pri isporuci/povratu
  • Kontrola stanja skladišta
  • Redovni i kontrolni inventurni popisi robe
  • Kreiranje i dostava izvještaja po nalogu rukovodioca

Uslovi:

  • SSS društvenog ili ekonomskog smjera
  • 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • poznavanje rada na računaru (MS office)
  • izražena preciznost, sistematičnost i temeljitost u radu

Nudimo:

  • rad u ugodnoj i dinamičnoj atmosferi,
  • mogućnost dodatnog usavršavanja i obrazovanja,
  • mogućnost profesionalnog napredovanja,
  • nagrade za postignute rezultate

Oglas ostaje otvoren 15 dana od dana objavljivanja.

Molimo Vas da biografije šaljete putem opcije

APLICIRAJ

sa naznakom na koju poziciju se prijavljujete.

Gradovi
Banja Luka

Pozicije posla

Fakturista (m/ž)   1

Kategorije
  • Računovodstvo i revizija
Obrazovanje
  • Srednja škola