1 izvršilac

Uslovi:

  • VSS – Medicinski fakultet
  • Poznavanje engleskog jezika;
  • IT vještine: Poznavanje Windows i MS Offica.

Opis radnog mjesta:

JZU DZ „SVETI SAVA “ OŠTRA LUKA

JZU DZ „Sveti Sava“ Oštra Luka obezbeđuje zdravstvenu zaštitu iz domena porodične medicine i hitne medicinske pomoći za 3000 osiguranika.Zbog potrebe organizovanja rada, oglašavamo slobodno radno mjesto za prijem doktora opšte medicine u radni odnos na neodređeno vrijeme.

DZ Oštra Luka u sklopu objekta posjeduje i stan ,namjenjen stanovanju ljekara,ali isto tako snosi troškove prevoza radnika ,do 80 km udaljenosti od mjesta stanovanja,po cjenovniku usluga prevoza u javnom saobraćaju.

Plata u rasponu od 1800,00 do 2100,00 KM.

Uz prijavu na oglas, zainteresovani kandidati trebaju dostaviti:

  • biografiju
  • fotokopiju diplome o završenom medicinskom fakultetu

na mail adresu Doma zdravlja:

dom.zdravlja.os@gmail.com

ili putem pošte na adresu:

JZU DZ„Sveti Sava“ Oštra Luka, Ulica Nikole Tesle , broj 58, 78 000 Oštra Luka, sa naznakom „Prijava na konkurs“.

Kontakt osoba Trninić Milena, 065/446-166

Gradovi
Oštra Luka

Pozicije posla

Doktor opšte medicine (m/ž)   1

Kategorije
  • Medicina i zdravstvo
Obrazovanje
  • Fakultet