Mjesto rada: Podgorica

Uslovi:

  • Minimum 3 godine iskustva
  • Obavezno znanje AutoCad-a ili Archicad-a
  • Obavezno znanje 3Ds Max (ili sličnog 3D programa), Adobe Photoshop
  • Poželjno je da je kandidat samoinicijativan, dobro organizovan i kreativan, sa dobrim komunikacijskim sposobnostima
  • Kandidat treba biti spreman kako za samostalni, tako i za timski rad
  • Znanje engleskog jezika
  • Poželjna vozačka dozvola

Opis posla:

  • Projektovanje enterijera i dizajn namještaja
  • Komunikacija sa klijentima
  • Upućenost i prisutnost u proizvodnom procesu
  • Timski rad

Kompanija nudi zaposlenima stabilna radna mjesta, redovnu isplatu zarada i dobre uslove za rad. Radimo na velikom broju projekata različitih veličina - od uređenja privatnih stanova, preko boutique hotela do velikih kompleksa. Veliku pažnju ulažemo u dobar i skladan tim kako bi postigli što bolje rezultate kako u samostalnom, tako i u timskom radu!

CV i Portfolio pošaljite na:

info@doding-cg.com

Gradovi
Crna Gora - Svi gradovi

Pozicije posla

Arhitekta / Dizajner enterijera (m/ž)   1

Kategorije
  • Dizajn
  • Arhitektura
Obrazovanje
  • Fakultet