Opis posla:

  • Redovni obilasci terena i svakodnevna komunikacija sa postojećim i novim kupcima na terenu u cilju prodaje i promocije;
  • Odgovornost za prodaju i naplatu od kupaca;
  • Provođenje plana prodaje;
  • Unaprjeđenje prodaje kroz planske posjete kupcima;
  • Konstantno učenje literature o proizvodima;
  • Analiza prodaje i sugerisanje aktivnosti za unaprjeđenje prodaje;
  • Provođenje planiranih marketinških aktivnosti na terenu;
  • Praćenje i svakodnevno izvještavanje o svim aktivnostima na terenu;
  • Svakodnevno izvještavanje nadređenih.

Nudimo:

  • rad u dinamičnom okruženju
  • redovna i stimulativna primanja

Uslovi:

  • Stručna sprema: minimalno SSS
  • Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • Spremnost za stalan rad na terenu
  • Izražene komunikacijske, pregovaračke i prodajne sposobnosti
  • Poželjno, ali ne i neophodno radno iskustvo iz istih ili sličnih oblasti
  • Poznavanje rada na računaru

Prijavu sa obaveznom kraćom biografijom, kontakt podacima i eventualnim preporukama možete dostaviti putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Tuzla

Komercijalista za prodaju profesionalnih preparata za frizerske i kozmetičke salone (m/ž)   2

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Ekologija i biologija
Obrazovanje
  • Srednja škola