1 izvršilaca

Opis poslova radnog mjesta:

  • Rad na pakericama, elektrikama, paletizeru i štampaču datuma
  • Podešavanje parametara
  • Preventivno održavanje svih mašina u pakeraju, kao i kopresorske stanice
  • Tekuće održavanje mašina u pakeraju u saradnji sa eksternim serviserima
  • Obavljanje kontrole proizvda na etiketirki, pakerici, paletizeru, štampaču datuma prema usvojenom radnom upustvu za kontrolu na linijama punjenja
  • Kontrola akciznih marktica
  • Dopremanje repromaterijala na mašine na osnovu radnog naloga uz prethodnu kontrolu ispravnosti repromaterijala na osnovu kataloga proizvod
  • Manipulacija gotovim proizvodom i repromaterijalom pomocu viljuškara
  • Održavanje higijene u proizvodnji
  • Odgovornost za za brojanje predatih upakovanih paleta u skladište gotovih proizvoda
  • Saradnja sa magacionerom
  • Obavlja i druge poslove po nalogu nadređenog

Posebni uslovi za obavljanje poslova radnog mjesta:

  • III ili IV stepen stručne spreme
  • Timski rad, posvećenost, preciznost, fleksibilnost i odgovornost na radu

Prijave na mail:

info@bomimpeks.com

Gradovi
Banja Luka

Pozicije posla

Operater na pakerici (m/ž)   1

Kategorije
  • Poslovi u proizvodnji
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola