1 izvršilac

Opis poslova radnog mjesta:

  • Prijem robe i reklamnog materijala u magacine
  • Kontrola kvaliteta i kvantiteta prijema robe
  • Vođenje evidencije o prijemu
  • Vođenje brige o robi u magacinima
  • Vršenje popisa robe
  • Izdavanje robe uz vođenje evidencije
  • Utovar i istovar robe i reklamnog materijala prilikom prijema i otpreme robe i reklamnog materijala
  • Pakovanje i sortiranje robe
  • Upravljanjem WMS-om, kao i vođenje magacinskih knjiga
  • Održavanje magacinskog prostora, kao i skladišnog prostora na otvorenom
  • Obavlja i druge poslove po nalogu nadreženog

Posebni uslovi za obavljanje poslova radnog mjesta:

  • III ili IV stepen stručne spreme
  • Poznavanje rada na računaru
  • Vozačka dozvola B i C kategorije
  • Prednost i odgovornost, organizovanost, tačnost

Prijave na mail:

info@bomimpeks.com

Gradovi
Banja Luka

Pozicije posla

Magacioner (m/ž)   1

Kategorije
  • Transport i logistika
  • Poslovi u proizvodnji
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola