Uslovi:

  • Poželjan visoki stepen stručne spreme ekonomskog smjera (VSS);
  • Poznavanje rada na računaru;
  • Izražena komunikativnost;
  • Radno iskustvo na finansjisko-knjigovodstvenim poslovima minimalno godinu dana;
  • Poznavanje engleskog jezika;
  • Spremnost na timski rad i učenje;
  • Od kandidata se očekuje spremnost preuzimanje odgovornosti i samostalan rad , te zainteresovanost za unapređivanje profesionalnih vještina.

Opis posla:

  • praćenje zaliha i izlaza robe;
  • prijem i priprema dokumentacije za knjiženje;
  • prijem narudžbi i komunikacija sa kupcima;
  • analiziranje analitičkih kartica kupaca;
  • obavljanje ostalih zadataka koje su u okviru stručnih kvalifikacija i mogućnosti.

Prijavu na konkurs, CV zajedno sa biografijom, slati putem opcije

APLICIRAJ

ili putem pošte na adresu:

Bosanska poljana bb 75216 Husino,

Tuzla.

Oglas ostaje otvoren 30 dana od dana objavljivanja.

Samo kandidati koji budu ušli u uži izbor biče kontaktirani.

Gradovi
Tuzla

Pozicije posla

Računovodstveni radnik (m/ž)   1

Kategorije
  • Računovodstvo i revizija
  • Finansije
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Fakultet