Broj radnih mjesta: 1

Mjesto rada: Sarajevo

Opis poslova:

  • Praćenje postukapaka javnih nabavki.
  • Preuzimanje tenderske dokumentacije, predlaganje postupaka, te korespodencija sa ugovorenim organom.
  • Priprema ponude uz suradnju sa ostatkom projektnog tima.
  • Praćenje promjena aktuelnih i rezultata okončanih postupaka.
  • Praćenje i proučavanje zakonskih propisa vezanih za javne nabavke.
  • Strogo praćenje rokova postupaka.
  • Vođenje dnevnih, sedmičnih i mjesečnih izvještaja o aktuelnim i završenim postupcima.

Uslovi:

  • VSS (poželjno, ali nije uslov).
  • Iskustvo na istim ili sličnim poslovima.
  • Posjedovanje prodajnih i komunikacijskih vještina.
  • Poznavanje engleskog jezika.
  • Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije.

Nudimo:

  • Rad u prijatnom, profesionalnom i dinamičnom radnom okruženju.
  • Obuku i usavršavanje.
  • Mogućnost za napredovanje.

Gradovi
Sarajevo

Pozicije posla

Administrator iz oblasti javnih nabavki (m/ž)   1

Kategorije
  • Ekonomija i menadžment
  • Administracija
Obrazovanje
  • Viša škola