Brčko

3 izvršioca (m/ž)

Opis poslova:

  • Komunicira sa kupcima, prezentira i vrši prodaju artikala
  • Vodi računa o urednosti i vizuelnom izgledu prodajnog prostora
  • Vodi kasu, vrši kontrolu iste i odgovara za ispravnost stanja
  • Brine o urednosti i zastupljenosti reklamnog materijala
  • Vrši dopunu asortimana na police na kojima su artikli izloženi (politika layouta)
  • Vrši pripremne radnje u koordinaciji sa rukovodiocem poslovnice prema ispisanim dnevnim zadacima
  • Vrši svakodnevnu pripremu objekta za rad, održava čistoću i osigurava adekvatan ambijent prodajnog objekta
  • Vodi neophodne evidencije iz oblasti trgovačkog poslovanja, trgovačke knjige na malo, te izrađuje i arhivira izvještaje
  • Vodi računa o prometu, dopuni zaliha, te dostavlja podatke o potražnji i prodaji pojedinih vrsta artikala
  • Vrši periodične inventure i utvrđivanje stanja količine artikala i robe

Uslovi:

  • SSS, poželjno trgovačkog smjera
  • 1 godina radnog iskustva na poziciji savjetnika za prodaju
  • Poznavanje rada na računaru

Potrebne vještine i kompetencije:

  • Preciznost i ažurnost
  • Pedantnost, izražen osjećaj za detalje
  • Komunikativnost
  • Izražene sposobnosti timskog rada

Nudimo Vam:

  • Rad u uspješnoj i savremenoj kompaniji
  • Stimulativna primanja, te isplata bonusa na mjesečnom i godišnjem nivou
  • Mogućnost edukacije i razvoja karijere

Ukoliko ispunjavate navedene uslove, svoju biografiju možete dostaviti putem opcije

APLICIRAJ

ili lično u prostorije kompanije Alma Ras ili poštom na adresu:

ALMA-RAS d.o.o.

HR odjel

-Za oglas trgovac-

Olovske Luke bb

71340 Olovo

Gradovi
Brčko

Pozicije posla

Trgovac (m/ž)   3

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola