1 izvršilac

Visoko

Opis poslova:

  • Prijem i analiza uzoraka i tehničke dokumentacije od kupca
  • Definisanje i provjera dostupnih i potrebnih resursa u proizvodnji
  • Praćenje tehnoloških inovacija u procesima i materijalima, te izrada tehnološke dokumentacije i distribucija dokumentacije svim učesnicima u procesu
  • Izrada i unos sastavnica u NAV, te izrada tehnoloških postupaka i njihov unos u NAV
  • Izrada prototipa i usaglašavanje terminskog plana za izradu prototipa, te verifikacija prototipa
  • Usklađivanje procesa sa zahtjevima kvalitativnih i nekvalitativnih standarda
  • Učestvovanje u izradi i implementaciji korektivnih i preventivnih mjera
  • Izrada upustava i kontrauzoraka
  • Prihvatanje i validacija proizvodnje, te ovjera krojenja
  • Kontrola i monitoring procesa, te identifikacija kontrolnih i kritičnih kontrolnih tačaka u međufaznoj/završnoj kontroli
  • Upravljanje i obrada izvještaja o kvaliteti proizvoda
  • Učestvovanje u analizi grešaka reklamacije od kupaca, te predlaganje korektivnih akcija
  • Prikupljanje podataka i priprema dokumentacije za reklamacije iz proizvodnje

Uslovi:

  • SSS ili VSS
  • Minimalno 2 godine iskustva na istim ili sličnim pozicijama
  • Poželjno poznavanje procedura šivenja i standarda kvalitete
  • Poznavanje rada na računaru i NAV sistemu
  • Poznavanje osnova engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije

Vještine i kompetencije:

  • Analitičnost i sistematičnost
  • Izražene organizacijske vještine
  • Pedantnost i posvećenost poslu
  • Samostalnost u radu

Nudimo vam priliku za razvoj, stimulativna primanja, te dalje usavršavanje i educiranje kroz razvoj i rad.

Ukoliko ispunjavate navedene uslove i smatrate da ste vi idealan kandidat, svoju biografiju možete poslati na e-mail:

posao@alma-ras.com

Kandidati koji uđu u uži krug selekcije će biti kontaktirani i pozvani na intervju!

Gradovi
Visoko

Pozicije posla

Tehnolog (m/ž)   1

Kategorije
  • Tehnologija i metalurgija
Obrazovanje
  • Srednja škola