Bosanski Petrovac

1 izvršilac

Opis poslova:

  • Planira, organizuje, upravlja i kontroliše radne procese u pogonu kojim rukovodi
  • Vrši nadzor nad procesom šivenja, međufaznom kontrolom i kontrolom gotovih proizvoda, po zahtjevima tehnološke dokumentacije i kontrolnog plana
  • Obezbjeđuje optimalne uslove za rad i osigurava punu uposlenost radnika kojima rukovodi i motivira ih radi ispunjenja postavljenih ciljeva i produktivnosti
  • Vrši uvid u izvještaje grupovođa o izvršenju, statusu proizvodnje i utrošku materijala, te interveniše u slučajevima utvrđivanja nedostataka
  • U saradnji sa službom održavanja, vodi brigu o ispravnosti strojeva i stanju mašinskog parka
  • Uspostavlja komunikacija sa ostalim organizacionim cjelinama radi definisanja detalja potreba, uspostave rokova i kvaliteta proizvoda
  • Vrši nadzor i raspored izvršilaca u pogonu u smjenski raspored u skladu sa planom izvršenja
  • Vodi računa i osigurava optimalno iskorištenje proizvodnih kapaciteta pogona
  • Vrši evidenciju i kontrolu utroška materijala, učinaka izvršilaca, kreira neophodne izvještaje i optimizira radne procese u pogonu
  • Podnosi izvještaje o statusu pogona pretpostavljenima i odgovoran je za cjelokupno funkcionisanje pogona kojim rukovodi
  • Obavlja i druge poslove po nalogu pretpostavljenog

Uslovi:

  • SSS, VŠS, VSS
  • 3 godina iskustva na istim ili sličnim pozicijama
  • Poznavanje procedura šivenja i standarda kvaliteta
  • Poznavanje procedura ovjere i modelarne
  • Poznavanje jednog stranog jezika
  • Poznavanje rada na računaru i NAV sistemu

Vještine i kompetencije:

  • Analitičnost i sistematičnost
  • Preciznost i izražen osjećaj za detalje
  • Izražene organizacijske vještine
  • Pedantnost i posvećenost poslu
  • Samostalnost u radu

Nudimo vam priliku za razvoj, stimulativna primanja, te dalje usavršavanje i educiranje kroz razvoj i rad.

Ukoliko ispunjavate navedene uslove i smatrate da ste Vi idealan kandidat, svoju biografiju možete poslati putem opcije

APLICIRAJ

Kandidati koji uđu u uži krug selekcije će biti kontaktirani i pozvani na intervju!

Pozicije posla

Rukovodilac pogona (m/ž)   1

Kategorije
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola