Vrsta posla:

  • Rad na određeno vrijeme, sa mogućnošću produžetka ugovora na neodređeno.

Opis posla:

  • Vršenje dodatnih usluga koje se pružaju u apoteci (određivanje lipidnog statusa i funkcije jetre, određivanje vitaminsko – mineralnog statusa, određivanje tipa kože, određivanje gustine kostiju).
  • Uslovi za kandidate:
  • SSS sprema (farmaceutski tehničar),
  • položen stručni ispit,
  • odlično vladanje MS Office paketom i radom na računaru,
  • dobre komunikacione i organizacione vještine,
  • samoinicijativnost, snalažljivost, pouzdanost i odgovornost,
  • sposobnost prilagođavanja timskom radu,
  • vozačka dozvola B kategorije.

Nudimo:

  • Rad u odličnoj atmosferi,
  • kontinuirano usavršavanje,
  • mogućnost napredovanja i sticanja novih znanja,
  • redovna i stimulativna primanja.

Prijava treba da sadrži:

  • Motivaciono/propratno pismo,
  • CV kandidata.

Ukoliko ste zainteresovani da unapredite svoja znanja i vještine i da steknete nova iskustva kao dio našeg uspješnog tima, i ispunjavate navedene uslove prijavite se posao Farmaceutski tehničar (m/ž) prijaviti se možete putem opcije

APLICIRAJ

Zdravstvena ustanova zadržava pravo da kontaktira samo kadidate koji uđu u uži izbor.

Gradovi
Donji Žabar
Pelagićevo

Pozicije posla

Farmaceutski tehničar (m/ž)   1

Kategorije
  • Farmacija
Obrazovanje
  • Srednja škola