Mjesto rada: Mostar

Opis poslova:

  • Administrativni poslovi iz djelokruga organizacionog dijela
  • Prijem, distribucija, evidentiranje i arhiviranje dokumentacije
  • Izrađuje poslovnu dokumentaciju za potrebe poslovnice i dokumentaciju za zaposlene u saradnji sa nadležnim službama
  • Prijem, kontrola i unos korekcija nad polisama osiguranja u softveru
  • Kontrola ispravnosti primjene određenog premijskog razreda kod AO (kontrola bonus malus sistema) i kontrola arhivirane dokumentacije uz polisu AO
  • Učestvuje i kontroliše zaduživanje, upotrebu i razduživanje obrazaca stroge evidencije (OSE) te vrši kvartalne kontrole i popise OSE u skladu sa propisanim procedurama i pravilima rada
  • Kontrola prateće dokumentacije za razdužene polise i evidencija razduženja u Insurance-u
  • Arhiviranje fizički razduženih polisa
  • Prikuplja storno zelene kartone i dostavlja iste u Direkciju za pravdanje Birou ZK
  • Radi prekide i korekcije polisa u Insurancu za sve zastupnike u poslovnici
  • Prijem odštetnih zahtjeva i druge dokumentacije vezane za štete, skeniranje i unošenje dokumentacije u IT sistem

Uslovi:

  • VSS/VŠS/SSS (VII/VI/V stepen stručne spreme)
  • 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje rada na računaru
  • Poželjno znanje engleskog jezika
  • Tačnost, urednost i proaktivnost u radu
  • Dobra verbalna komunikacija.

Wiener osiguranje, kompanija sa tradicijom nudi Vam:

  • Radni odnos u uspješnoj internacionalnoj kompaniji Vienna Insurance Group, evropskom i lokalnom lideru u poslovima osiguranja,
  • Jedinstvena mogućnost stručne edukacije iz oblasti osiguranja prema pravilima Grupe, uz interaktivne i iskustvene pristupe učenju i sprovođenju edukativnih sadržaja,
  • Mogućnost napredovanja i razvoja karijere, dugoročno planiranje rada,
  • Adekvatno praćenje i vrednovanje rezultata rada,
  • Mogućnost napredovanja u karijeri.

Svi zainteresovani kandidati svoje prijave mogu slati putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Mostar

Pozicije posla

Administrator (m/ž)   1

Kategorije
  • Osiguranje
  • Ekonomija i menadžment
  • Administracija
Obrazovanje
  • Fakultet