Opis posla:

  • Komunikacija sa kupcima i partnerima
  • Prijem i obrada zahtjeva za međunarodne transporte
  • Organizacija transporta
  • Obavljanje pratećih administrativnih poslova

Uslovi:

  • SSS – srednja struena sprema
  • Iskustvo na poslovima organizacije transporta
  • Aktivno poznavanje njemaekog ili engleskog jezika
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office paket)
  • Poznavanje programa Timocom
  • Razvijanje organizacione i pregovaraeke sposobnosti
  • Spremnost na timski rad

Nudimo:

  • Službo na određeno vrijeme sa mogućnošću promjene na neodređeno vrijeme
  • Redovna primanja
  • Ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz probni rad od 3 mjeseca
  • Rad u motivirajučem i prijateljskom okruženju
  • Pravimo radnu dozvolu

Svi zainteresovani kandidati svoje prijave mogu poslati na naslov

kadri@vrba.si

Gradovi
Svi gradovi

Pozicije posla

Organizator međunarodnog transporta (m/ž)   1

Kategorije
  • Transport i logistika
  • Saobraćaj
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola
Status posla
  • Puno radno vreme
Smjene
  • I smena