Opis radnog mjesta:

  • prati rad komercijalista i pozicioniranost proizvoda, te sačinjava izještaje o istim,
  • vrši praćenje i analizu konzumiranja svih proizvoda iz grupe proizvoda koje prodaje Poslodavac,
  • vrši neposrednu superviziju tržišta, dva do četiri puta godišnje,
  • učestvuje u predlaganju i uvođenju novih proizvoda na tržište,
  • izrađuje kalkulacije cijena proizvoda,
  • učestvuje u izradi komercijalinih ugovora sa KA i Mini TT kupcima,
  • prati plan prodaje i stvarni trend prodaje pojedinih proizvoda te na osnovu dobijenih podataka izrađuje projekciju prodaje proizvoda u narednom periodu,
  • obavlja i druge poslove po nalogu pretpostavljenog.

Opšti uslovi:

  • VSS/VŠS/SSS,
  • vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač,
  • dobro poznavanje rada na računaru u Windows okruženju i Microsoft Office paketa.

Druge važne kompetencije:

  • izražen smisao za verbalno i pisano izražavanje,
  • izražene pregovaračke sposobnosi ,
  • proaktivan pristup rješavanju problema,
  • samostalnost u radu i sposobnost jasnog definisanja prioriteta,
  • opšta zdravstvena i psihomotorna sposobnost.

Nudimo vam:

  • stalni radni odnos i stimulativna primanja,
  • mogućnost napredovanja,
  • profesionalno i dinamično radno okruženje,
  • kontinuirano usavršavanje i edukaciju.

Sve Vaše prijave, koje treba da sadrže:

  • biografiju,
  • motivaciono pismo i
  • eventualne dokaze o dodatnim znanjima i vještinama,

Možete poslati putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Banja Luka

Pozicije posla

Asistent prodaje KA/Mini TT   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Fakultet