KRATKI OPIS POSLA

Nudimo prevoz članovima našeg udruženja i za isti nam je potrebno veći broj vozača na teritoriji BiH. Vožnje isključivo ovise o članovima, njihovim potrebama i destinacijama. Uz pomoć aplikacije dobijate ponudu za određenu destinaciju i sami odlučujete da li želite prihvatiti ili ne. Svaku vožnju koju prihvatite obavezni ste da ispoštujete na osnovu ugovora koji ćemo potpisati prilikom dogovora o suradnji, a svaka odbijena ponuda ide slijedećem dostupnom vozaču. O vama ovisi količina rada i dužina aktivnosti u danu.

Prevoz se organizuje preko Aplikacije i Dojavnog centra.

Svi koji se odluče da apliciraju,bit ce detaljno informisani o načinu rada,kao i mogućnostima koje vam pružamo.

Opšti uslovi:

  • SSS – III ili IV stepen,
  • vozačka dozvola B (poželjno i C) kategorije,
  • 1-2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima.

Posebne vještine:

  • Dobra organizacija i realizacija radnih zadataka,
  • fleksibilnost i samostalnost u radu, dinamičnost, komunikativnost,
  • uslužnost, sposobnost prilagođavanja radu u grupi.

Nudimo Vam:

  • Fleksibilno Radno vrijeme i stimulativna primanja
  • Obučavanje i uvođenje u proces rada
  • Kontinuirano profesionalno usavršavanje
  • Rad u ugodnoj atmosferi

Vašu prijavu možete izvršiti putem ili na Mail info.lifedrive@gmail.com

Broj izvršilaca: 50

Broj Vozača je ograničen.

Aplicirajte vec danas,i budite u pravo vrijeme,na pravom mjestu.

Ukoliko želite postati dio našeg uspješnog tima, svoju prijavu (CV, ILI KRATKU BIOGRAFIJU) možete poslati na Mail : info.lifedrive@gmail.com

Vise informacija mozete dobiti na Tel / 066 406 046 – Viber / 063 023 102

Gradovi
Sarajevo

Pozicije posla

Vozač   1

Kategorije
  • Transport i logistika
  • Saobraćaj
Obrazovanje
  • Srednja škola