EU dokumenta obavezna

Opis posla:

  • Ukopavanje i postavljanje telekomunikacijskih kablova, fizički rad na otvorenom

Uvjeti:

  • Iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Državljanstvo EU ili ubrzo termin za vizu
  • Znanje njemačkog jezika na A1-A2 razini

Što nudimo:

  • Ugovor o radu s njemačkim poslodavcem
  • Stalni radni odnos
  • Mjesečna primanja 2800 € (primanja u skladu s kvalifikacijama i radnim iskustvom)

Mjesto rada:

  • Baden-Württemberg

Početak rada:

  • odmah

Ako ispunjavate gore navedene uvjete i rado biste se pridružili našem timu, pošaljite nam svoj životopis na hrvatskom ili njemačkom jeziku putem opcije

APLICIRAJ

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, prijave pohranjujemo u TEMPUS OCTO bazu kandidata. Zahvaljujemo na razumijevanju.

Radujemo se Vašim prijavama.

Gradovi
Njemačka - Svi gradovi

Pozicije posla

Radnik na postavljanju telefonskih kablova m/ž   4

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola