EU dokumenta obavezna

Opis posla:

  • Polaganje podova: parket, laminat, vinil, PVC
  • Rad na pripremi poda do konačnog projekta

Uvjeti:

  • Srednja stručna sprema
  • Državljanstvo EU ili ubrzo termin za vizu
  • Znanje njemačkog jezika na A2 razini

Što nudimo:

  • Ugovor o radu sa njemačkim poslodavcem
  • Stalni radni odnos
  • Mjesečna primanja od 2200 do 2500 € (primanja u skladu s kvalifikacijama i radnim iskustvom)
  • Daljnja usavršavanja i edukacije radnika

Mjesto rada:

  • Mannheim

Ako ispunjavate gore navedene uvjete i rado biste se pridružili našem timu, pošaljite nam svoj životopis na hrvatskom ili njemačkom jeziku putem opcije

APLICIRAJ

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, prijave pohranjujemo u TEMPUS OCTO bazu kandidata. Zahvaljujemo na razumijevanju.

Radujemo se Vašim prijavama.

Gradovi
Njemačka - Svi gradovi

Pozicije posla

Parketar m/ž   4

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola