EU dokumenta obavezna

Opis posla:

  • montaža i ugradnja sanitarija
  • polaganje vodovodnih i odvodnih cijevi
  • saniranje i popravak puknuća
  • ostali poslovi vezani uz montiranje i ugradnju sanitarija
  • ostali poslovi vezani uz vodoinstalaterske radove

Uvjeti:

  • relevantno radno iskustv0
  • obavezno državljanstvo EU
  • obavezno znanje njemačkog jezika – srednja razina – nije potreban certifikat

Mjesto rada:

  • Villingen-Schwenningen

Što nudimo:

  • ugovor na neodređeno vrijeme (dugoročni radni odnos)
  • plaća: 2200€ netto (za osnovni fond sati)
  • organizacija smještaja u blizini radog mjesta
  • mogućnost tjednog predujma za tekuće troškove već nakon prvog odrađenog tjedna

Molimo kandidate da se NE prijavljuju ukoliko ne znaju raditi posao za koji se prijavljuju.

Kandidati trebaju znati osnove komunikacije na njemačkom jeziku

Ako ispunjavate gore navedene uvjete i rado biste se pridružili našem timu, pošaljite nam svoj životopis na hrvatskom ili njemačkom jeziku putem opcije

APLICIRAJ

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, prijave pohranjujemo u TEMPUS OCTO bazu kandidata. Zahvaljujemo na razumijevanju.

Radujemo se Vašim prijavama.

Gradovi
Njemačka - Svi gradovi

Pozicije posla

Monter sanitarija, vodoinstalater m/ž   4

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola