EU dokumenta obavezna

Opis posla:

  • Montaža i demontaža prozora, vanjsih i unutarnjih vrata, okvira vrata u stambenim zgrada. Polaganje i montaža prozorskih dasaka. Ukanjanje stare građevinske stolarije i zamjena za novu. Proizvodnja i montaža prozora od drveta, plastike, aluminija. Postavljanje materijala za brtvljenje. Rad u radionici. Rukovanje mašinama za obradu drva. Materijal se reže, buši, struže, polira….

Uvjeti:

  • Znanje njemačkog jezika na komunikacijskoj razini. Radno iskustvo, Vozačka dozvola B kategorije. Poslodavac ima mogućnost zapošljavanja samo kandidata s EU državljanstvom. Samostalnost u radu, pouzdanost.

Mjesto rada:

  • Njemačka – Villingen-Schwenningen

Što nudimo:

  • Zaposlenje po njemačkim uvjetima – Ugovor o radu za stalno- Mjesečna zarada cca 2200 Eura (neto) za cijeli odrađeni mjesec (bez prekovremenog) – Mogućnost dodatne zarade kroz prekovremeni rad – Poslodavac nalazi povoljan smještaj u blizini radnog mjest, trošak smještaja odbija se od plaće – Plaćen godišnji odmor i božićnica – 30 dana godišnjeg odmora – besplatna podrška naših konzultanata u koordijaciji zapošljavanja

Početak rada:

  • odmah

Ako ispunjavate gore navedene uvjete i rado biste se pridružili našem timu, pošaljite nam svoj životopis na hrvatskom ili njemačkom jeziku putem opcije

APLICIRAJ

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, prijave pohranjujemo u TEMPUS OCTO bazu kandidata. Zahvaljujemo na razumijevanju.

Radujemo se Vašim prijavama.

Gradovi
Njemačka - Svi gradovi

Pozicije posla

Monter prozora i vrata m/ž   4

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola