EU dokumenta obavezna

Opis posla:

  • montaža centralnog grijanja, klimatizacije
  • poslovi vezani uz montiranje grijanja/klime

Uvjeti:

  • relevantno radno iskustvo
  • obavezno državljanstvo EU ili dozvola boravka/rada u SRNJ
  • obavezno znanje njemačkog jezika – srednja razina – nije potreban certifikat

Mjesto rada:

  • Južna Njemačka (Bavarska, Baden Wurttemberg, Hessen)

Što nudimo:

  • ugovor na neodređeno vrijeme (dugoročni radni odnos)
  • plaća: satnica 16,00 eura bruto + dnevnica 8,00 eura po satu
  • organizacija smještaja u blizini radog mjesta
  • mogućnost tjednog predujma za tekuće troškove već nakon prvog odrađenog tjedna
  • kontakt osoba sa znanjem hrvatskog jezika

Molimo kandidate da se NE prijavljuju ukoliko ne znaju raditi posao za koji se prijavljuju.

Molimo kandidate koji ne mogu ići na rad minimalno 6 mjeseci u Njemačku da se ne prijavljuju.

Kandidati trebaju znati osnove komunikacije na njemačkom jeziku

Ako ispunjavate gore navedene uvjete i rado biste se pridružili našem timu, pošaljite nam svoj životopis na hrvatskom ili njemačkom jeziku putem opcije

APLICIRAJ

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, prijave pohranjujemo u TEMPUS OCTO bazu kandidata. Zahvaljujemo na razumijevanju.

Radujemo se Vašim prijavama.

Gradovi
Njemačka - Svi gradovi

Pozicije posla

Monter grijanja/klime, plinoinstalater m/ž   4

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola