EU dokumenta obavezna

Opis posla:

  • Čitanje elektro i instalacijskih planova. Instalacija elektrotehnike u staro/novogradnji. Namještanje prekidača, ogranka, utičnica. Montaža rasvjete, zvona, sustava za kontrolu pristupa i portafona, Konfiguracija i upravljanje kompleksnim elektroničkim sistemima. Instalacija alarma i sustava za praćenje, ugradnja telefonskog sustava, TV sustava…

Uvjeti:

  • Završeno strukovno obrazovanje. Radno iskustvo je poželjno. EU papiri. Osnovno znanje njemačkog jezika. Vozačka dozvola.

Mjesto rada:

  • Jugozapadni dio Njemačke – Okolica Stuttgarta

Što nudimo:

  • Mjesečna zarada cca 2100 Eura (neto) za cijeli odrađeni mjesec. Mogućnost dodatne zarade kroz prekovremeni rad. Smještaj je organiziran od strane poslodavca. Osigurana visoko kvalitetna zaštitna odjeća i alat. Plaćeni doprinosi socijalnog i mirovinskog osiguranja preko njemačkog poslodavca.

Početak rada: odmah

Ako ispunjavate gore navedene uvjete i rado biste se pridružili našem timu, pošaljite nam svoj životopis na hrvatskom ili njemačkom jeziku putem opcije

APLICIRAJ

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, prijave pohranjujemo u TEMPUS OCTO bazu kandidata. Zahvaljujemo na razumijevanju.

Radujemo se Vašim prijavama.

Gradovi
Njemačka - Svi gradovi

Pozicije posla

Električar, Elektroničar m/ž   4

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola