Uslovi:

  • SSS/VSS
  • Poznavanje rada u Microsoft Office-u (Word, Excel, Outlook)
  • Izražene organizacijske sposobnosti
  • Sposobnost rada u timu
  • Minimalno 1 godina iskustva u obavljanju poslova u istoj ili sličnoj proizvodnji

Opis posla:

  • Organizacija i upravljanje efikasnom proizvodnjom
  • Planiranje, organizacija i kontrola ulaza repormaterijala i proizvedenih količina
  • Stalna komunikacija sa direktno povezanim sektorima prodaje i logistike
  • Koordinacija i organizacija rasporeda rada članova tima:
    • Duvanje PET,
    • Etikatiranje,
    • Pakovanje.
  • Odgovornost za poštovanje procedura, normi i pravila

Šta nudimo:

  • Stimulativna primanja ovisno o kvalifikacijama i iskustvu kandidata
  • Rad u dinamičnom i profesionalnom okruženju

Mjesto rada: Orašje, Poduzetnička zona 17

Prijave slati putem putem pošte na adresu sejad.velispahic@temax.us

Kontakt telefon: 031/717-236

Gradovi
Orašje

Pozicije posla

Glavni rukovalac na postrojenju za punionicu vode   1

Kategorije
  • Ostalo
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola