VSS – 1 (jedan) izvršilac (m/ž).

Opis radnog mjesta i radnih zadataka:

  • Planiranje, dizajn, implementacija i održavanje sistema i servisa iz oblasti mrežnih tehnologija (Routing, Switching, Security, Wireless, i ostalo),
  • Tehničko savjetovanje i pružanje tehničke pomoći klijentima,
  • Učestovanje u izradi idejno-tehničkih rješenja, projektnih zadataka, tehničkih specifikacija za potrebe tenderskih dokumentacija,
  • Konstantno praćenje tehnoloških promjena i inovacija,
  • Učestvovanje u svim zajedničkim projektima i aktivnostima kompanije.

Posebni uslovi:

  • VSS (VII stepen stručne spreme ili visoko obrazovanje prvog ili drugog ciklusa stečeno po Bolonjskom sistemu studiranja sa najmanje 240 ECTS bodova u istoj struci), završen elektrotehnički fakultet ili fakultet informacijskih tehnologija,
  • Radno iskustvo nakon sticanja potrebne stručne spreme na istim ili sličnim poslovima u trajanju od najmanje 2 (dvije) godine,
  • Odlično znanje engleskog jezika,
  • Poželjno posjedovanje vozačke dozvole B kategorije,
  • Spremnost na putovanja u zemlji i inostranstvu.

Po zasnivanju radnog odnosa potrebno je dostaviti sljedeće dokumente:

  • Kopija diplome o sticanju tražene stručne spreme, ostali certifikati,
  • Uvjerenje i potvrda o radnom iskustvu nakon sticanja potrebne stručne spreme na istim ili sličnim poslovima u trajanju od najmanje 2 (dvije) godine.

Nudimo Vam:

  • Vrhunske uslove rada u profesionalnom okruženju,
  • Zasnivanje radnog odnosa na neodređeno vrijeme,
  • Profesionalno usavršavanje, edukaciju i trening u zemlji i inostranstvu.

Oglas je otvoren za podnošenje prijava 30 dana od dana objavljivanja.

Sa kandidatima koji uđu u uži izbor će se obaviti intervju.

Biografiju sa adresom i kontakt telefonom možete dostaviti putem opcije

APLICIRAJ

lično na adresu kompanije ili putem pošte na adresu:

TELENET d.o.o. Sarajevo

Ul. Gradačačka 114

71000 Sarajevo

Tel: +387 33 611 184

Na koverti naznačiti „Prijava na oglas za posao – mrežni inženjer“ – ne otvarati“.

Gradovi
Sarajevo

Pozicije posla

Mrežni (network) inženjer (m/ž)   1

Kategorije
  • Računovodstvo i revizija
  • IT
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Fakultet