Opis poslova:

  • Asistira Direktoru u obavljanju svakodnevnih poslova i zadatka;
  • Sekretarski poslovi (odgovaranje na telefonske pozive i njihovo preusmjeravanje, slanje i primanje faksova/pisama/dokumenata);
  • Vođenje protokola o svim dolazećim i odlazećim dokumentima (ugovori, pisma, izvještaji, fakture, itd.);
  • Pravovremeno usmjerenje dokumenata (ugovora, pisama, izvještaja, faktura, itd.) i prenošenje poruka;
  • Pismena i usmena korespondencija (na maternjem i engleskom jeziku) po instrukcijama nadređenih;
  • Prevođenje tekstova (sa maternjeg jezika na engleski i obratno);
  • Arhiviranje kompletirane dokumentacije i vođenje arhive;
  • Prijava i odjava zaposlenih i vođenje dnevne šihterice;
  • Naručivanje kancelarijskog i ostalog potrošnog materijala za Upravu uz prethodnu saglasnost i odobrenje;
  • Praćenje tendera i priprema dokumentacije za iste;
  • Sve ostale poslove po nalogu Direktora.

Uslovi:

  • SSS, VŠS ili VSS;
  • Odlično poznavanje engleskog jezika (pisanje, govor, razumijevanje)
  • Poznavanje rada na računaru (Office paket) obavezno
  • Samostalnost u radu
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima – poželjno

Svi zainteresovani kandidati svoje prijave mogu slati putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Banja Luka

Pozicije posla

Tehnički sekretar (m/ž)   1

Kategorije
  • Administracija
  • Pravni poslovi
Obrazovanje
  • Srednja škola