Opis posla:

  • Planiranje proizvodnje i radnog vremena radnika na osnovu plana proizvodnje.
  • Monitoring i analiza realizacije planova proizvodnje.
  • Preduzimanje korektivnih mjera za poboljšanje proizvodnje.
  • Analiza utroška materijla i otpisa škartova u procesu proizvodnje i predlaganje mjera za smanjene istih.
  • Odgovornost za sve materijalne tokove u procesu proizvodnje.

Očekujemo:

  • SSS
  • Radno iskustvo u administraciji (poželjno)
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • Razvijene organizacione sposobnosti, odgovornost, urednost, sistematičnost, timski rad.

Nudimo:

  • Redovna i stimulativna primanja
  • Mogućnost zasnivanja radnog odnosa na naodređeno vrijeme
  • Topli obrok
  • Obuku i mentorstvo

Ako želite da budete dio velike kompanije, koja godinama uspješno posluje, pošaljite svoju biografiju na

sasa.blanic@tehnikaperm.com

Konkurs ostaje otvoren do popune radnog mjesta.

Biće kontaktirani samo kandidati koji odgovaraju traženoj poziciji.

Gradovi
Banja Luka

Rukovodilac ekonomskih i administrativnih poslova u proizvodnji (m/ž)   1

Kategorije
  • Ekonomija i menadžment
  • Administracija
Obrazovanje
  • Srednja škola