Mjesto rada:

Kranj, Slovenija

Očekujemo:

  • VSS Tehnološki fakultet- opšti smjer (hemijsko inženerstvo i tehnologije)
  • 2 godine radnog iskustva
  • Poznavanje rada na računaru - MS Office
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Samostalnost u radu, samoinicijativnost, razvijene komunikacijske sposobnosti, timski rad

Opis posla

  • Priprema tehnologije proizvodnih postupaka, praćenje tehnologije
  • Praćenje proizvoda kroz tehnološke postupke i završna homologacija postupaka i proizvoda
  • Priprema tehnoloških usmjerenja kod razvoja i uvođenja novih proizvoda
  • Praćenje i briga za otpad, vođenje evidencije otpada, briga za reportiranje državnim organima vezano na otpad, sve u skladu sa važećim zakonima
  • Briga za cijelokupnu tehnologiju odijela štamparije
  • Praćenje linija i mašina u odijelu galvanizacije
  • Praćenje proizvodnje iz vidika hemijske tehnologije, planiranja i riješavanja proizvodnotehnološke problematike
  • Sudjelovanje kod planiranja, praćenja i nadzora aktivnosti s područja ekologije
  • Pomoć kod izrade uputstava za rad druge tehnološke dokumentacije
  • Praćenje potrošnje materijala u proizvodnji (nadzor racionalne upotrebe materijala kod pripreme dokumentacije i prozvodnje)
  • Pomoć u tehnološkoj obradi klijentove dokumentacije
  • Praćenje proizvodnog procesa kod važnijih narudžbi, testiranje pojedinih proizvodnih postupaka
  • Analiza uzroka odstupanja i uvođenje mjera za poboljšanje
  • Pomoć kod rješavanja reklamacija, odkrivanju uzroka grešaka i traženju tehnoloških rješenja za njihovo otklanjanje
  • Drugi poslovi po uputstvima nadređene osobe ili direktora

Nudimo:

  • Ugovor na neodređeno vrijeme sa probnim rokom od 6 mjeseci
  • Fiksno radno vrijeme od ponedeljka do petka od 7-15h
  • Stimulativna plata
  • Nadoknada za topli obrok
  • Nadoknada za prevoz
  • Stimulacija po zasluzi

Broj izvršilaca: 1

Konkurs ostaje otvoren do popune radnog mjesta.

Prijave slati na sasa.blanic@tehnikaperm.com

Biće kontaktirani samo kandidati koji odgovaraju traženoj poziciji.

Gradovi
Slovenija - Svi gradovi

Pozicije posla

Razvojni tehnolog (m/ž)   1

Kategorije
  • Tehnologija i metalurgija
  • Hemija, fizika i matematika
Obrazovanje
  • Fakultet