Građevinska tvrtka T-gradnja d.o.o.

iz Zagreba traži

keramičara

s radnim iskustvom za rad u Zagrebu i okolici.

OPIS POSLA:

  • Keramičarski radovi na adaptacijama stanova, kuća i poslovnih prostora (Izvođenje keramičarskih radova (popločavanje podova i oblaganje zidova keramičkim pločicama)

ŠTO OČEKUJEMO:

  • kvalificirani keramičari
  • radno iskustvo u izvođenju keramičarskih radova
  • samostalnost u radu, odgovornost
  • pridržavanje mjera zaštite na radu

ŠTO NUDIMO:

  • Dozvole za rad u RH ukoliko istu ne posjedujete
  • Osiguran smještaj u Zagrebu (i na terenu) kao i topli obrok
  • Kontinuirano ulaganje u edukaciju i profesionalni razvoj
  • Tražimo radnike za stalni radni odnos, plaćanje po m2 – dogovor

Ako ste zainteresirani svoju ponudu dostavite na e-mail

tkalzg@gmail.com

ili kontakt telefon

0038591/7926-205

Gradovi
Hrvatska - Svi gradovi

Pozicije posla

Keramičar   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Poslovi u proizvodnji
  • Ostalo
  • Građevina i geodezija
Obrazovanje
  • Srednja škola