Opis posla:

  • Informiranost o marketinškoj strategiji brenda, planovima medijskog oglašavanja i marketinškim aktivnostima od Brend menadžera (BM) proizvođača, te analizi predmeta
  • Planiranje i kontroliranje trade marketing budžeta sa BM proizvođača (akcijski rabati, dodatne pozicije, katalozi, gratis proizvodi, promocije, ostalo)
  • Samostalno planiranje trade budžeta u dogovoru sa BM proizvođača
  • Kontroliranje, sprovođenje trade budžeta i upravljanje brendom
  • Kontroliranje akcija sa visinom popusta, dodatnih pozicija, oglašavanje u katalozima
  • Planiranje, i sa prodajnim timom izvršavanje marketinških projekata sa kupcima
  • Praćenje trendova u kategoriji i monitoring konkurencije
  • Aktivno učestvovanje u pregovorima sa kupcima
  • Izvještavanje i mjerenje stanja budžeta kvartalno, shodno definisanim ciljevima, prema nadređenim osobama ili prema drugim organizacionim cjelinama poslodavca

Uslovi:

  • VSS, ekonomski fakultet
  • 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima u FMCG sektoru
  • Aktivno/odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Odlično poznavanje rada na računaru
  • Izražene komunikacijske i pregovaračke vještine
  • Sposobnost rada u timu
  • Spremnost na putovanja i rad na terenu
  • Vozačka dozvola "B" kategorije (aktivan vozač)
  • Ostali Zakonom propisani uslovi

Svi zainteresovani kandidati svoje prijave mogu poslati putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Gradačac

Pozicije posla

Brend menadžer (m/ž)   1

Kategorije
  • Ekonomija i menadžment
  • Marketing i PR
  • Prodaja i trgovina
  • Finansije
Obrazovanje
  • Fakultet