Zenica - 5 izvršilaca

Istočno Sarajevo - 1 izvršioc

Prnjavor - 1 izvršioc

Opis posla:

  • Prodaja auto dijelova, auto opreme i kozmetike krajnjim korisnicima i mehaničarima
  • Izdavanje računa i naplata
  • Dostava robe kupcima
  • Praćenje i dopuna asortimana robe
  • Analiza zahtjeva kupaca i saradnja sa službom nabave.

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema
  • Radno iskustvo u prodaji auto dijelova min. 1 godina
  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač
  • Dinamičnost i predanost poslu
  • Osnovno poznavanje rada na računaru
  • Sklonost ka prodaji i usluživanju kupaca
  • Komunikativnost i ljubaznost

SiM Impex nudi:

  • Dugoročno zaposlenje u perspektivnoj privrednoj grani
  • Internacionalno korporativno radno okruženje
  • Stimulativna i redovna primanja
  • Prijatan i podsticajan radni ambijent
  • Usavršavanje u poslu uz mogućnost unapređenja

Ako smatrate da jedna od otvorenih pozicija u SIM Impex-u odgovara Vama, prijavite se do 19.8.2019 na:

ili putem opcije

APLICIRAJ

Kontaktiraćemo kandidate koji uđu u uži izbor, a podaci ostalih kandidata ostaće u našoj bazi potencijalnih kandidata za posao.

Gradovi
Istočno Sarajevo
Prnjavor
Zenica

Trgovac u maloprodaji rezervnih dijelova za putnička vozila (m/ž)   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola