Servis Jelić d.o.o zbog povećanja obima posla raspisuje natječaj za prijem Sezonskog djelatnika – Trgovac na period od 6 mjeseci sa mogućnošću prijema u stalni radni odnos .

Mjesto rada : Sarajevo

Opis posla:

  • Vrši prodaju robe kupcima
  • Rad na kasi i odgovornost za tačnost iste
  • Šalje izvještaje u elektronskoj formi na kraju dana
  • Vrši prijem robe u objekat kao i provjeru iste sa pratećom dokumentacijom
  • Istovar /utovar robe
  • Dostava robe do kupaca na području Kantona Sarajevo
  • Izlaganje asortimana na police prema datim smjernicama, postavlja cijene i evidencione brojeve prema kojima je roba evidentirana u trgovačkoj knjizi
  • Održava čistoću police i radne površine
  • Vrši pripreme radnje u koordinaciji sa šefom poslovnice
  • Obavlja ostale poslove po nalogu rukovodioca maloprodajnog objekta kao i Direktora Društva.

Uvijeti:

  • Minimalna stručna sprema: SSS (trgovačkog,elektrotehničkog ili strojarskog smjera )
  • Informatička pismenost (Excel, Word, Internet)
  • Profesionalan odnos i odgovornost
  • Ljubaznost i komunikativnost
  • Spremnost na timski rad
  • Poznavanje rada na računaru
  • Poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:

  • Stabilan posao uz redovna mjesečna primanja
  • Izazovan posao u dinamičnoj okolini i poticajnim radnim uvjetima
  • Mogućnost napredovanja i osobnog razvoja

Ako ispunjavate gore navedene zahtjeve i želite da postanete dio našeg tima pošaljite svoju biografiju (CV) i prijavu na mail :

info@servis-jelic.com .

Samo oni kandidati koji uđu u uži izbor bit će pozvani na razgovor. Oglas ostaje otvoren 30 dana od dana objave .

Š.Brijeg 25.04.2019.god.

Gradovi
Sarajevo

Pozicije posla

Sezonski djelatnik - Trgovac   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Prodaja i trgovina
  • Ostalo
  • Mašinstvo
  • Elektrotehnika
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola