Potrebni uslovi:

  • VSS – saobraćajni fakultet
  • radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima min. 1. godinu dana

Opis posla:

  • planira, organizuje i kontroliše rad RJ vozni park
  • potpisuje putni nalog za vozilo
  • organizuje transport
  • prati popunjenost vozila
  • vrši obračun broja vožnji na kraju mjeseca
  • prati koeficijent iskorištenja vožnje
  • prati koeficijent iskorištenja vozača // učinak vozača
  • pruža usluge za vanjski transoprt
  • vodi evidencije o registraciji vozila za sva vozila u posjedu preduzeća
  • zadužen je za održavanje službenih vozila i viljuškara

Nudimo Vam:

  • dinamično poslovno okruženje
  • rad u jednoj od najuspješnijih kompanija
  • mogućnost učenja i kontinuiranog karijernog razvoja kroz različite edukacije

Lokacija rada je u Upravi Robot GT Co u Rajlovcu – Sarajevo! Konkurs ostaje aktivan do popune radnog mjesta!

Vašu prijavu na konkurs možete dostaviti ISKLJUČIVO NA OBRASCU ROBOT KADROVSKOG UPITNIKA uz OBAVEZNO NAVOĐENJE POZICIJE NA KOJU SE PRIJAVLJUJETE na slijedeće načine:

  • na Recepciju Uprave Robot GT Co u Rajlovcu, ul. Rajlovačka cesta 41.
  • putem web stranice www.robot.ba na kojoj preuzimate elektronsku Robot aplikaciju, te popunjenu šaljete putem opcije

APLICIRAJ

Sve dodatne informacije možete dobiti na broj tel: 033/771- 568 u periodu od 14:00 do 16:00 sati svakog radnog dana!

Gradovi
Sarajevo

Pozicije posla

Referent za vozni park - dispečer (m/ž)   1

Kategorije
  • Saobraćaj
  • Transport i logistika
Obrazovanje
  • Fakultet