Potrebni uslovi:

  • VSS (ekonomski fakultet ili neki drugi fakultet ukoliko kandidat ispunjava tražene uslove)
  • posjedovanje vozačke dozvole – B kategorija
  • spremnost na česta službena putovanja
  • radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima min. 1. godinu

Opis posla:

  • pregovori sa bankama i ugovaranje poslova vezanih za kreditne kartice
  • praćenje konkurencije i njihove ponude plaćanja kreditnim karticama
  • kreiranje kreditnog aranžmana za fizička i pravna lica
  • obilazak maloprodajnih objekata i istraživanje situacije na tržištu
  • obilazak bh gradova u cilju pronalaženja novih potencijalnih klijenata
  • obilazak postojećih klijenata preduzeća u svrhu potencijalnog dogovora oko plasmana kreditnog aranžmana
  • obilazak postojećih klijenata preduzeća u svrhu potencijalnog dogovora oko plasmana robe kroz kompenzaciju
  • obilazak potencijalnih klijenata u svrhu sklapanja ugovora sa odgodom plaćanja
  • praćenje javnih tendera i drugih procesa nabavke prehrambenih proizvoda, prijavljivanje na tendere i pripremanje ponude

Nudimo Vam:

  • dinamično poslovno okruženje
  • rad u jednoj od najuspješnijih kompanija
  • mogućnost učenja i kontinuiranog karijernog razvoja kroz različite edukacije

Lokacija rada je u Upravi Robot GT Co u Rajlovcu – Sarajevo! Konkurs ostaje aktivan do popune radnog mjesta!

Vašu prijavu na konkurs možete dostaviti ISKLJUČIVO NA OBRASCU ROBOT KADROVSKOG UPITNIKA uz OBAVEZNO NAVOĐENJE POZICIJE NA KOJU SE PRIJAVLJUJETE na slijedeće načine:

  • na Recepciju Uprave Robot GT Co u Rajlovcu, ul. Rajlovačka cesta 41.
  • putem web stranice www.robot.ba na kojoj preuzimate elektronsku Robot aplikaciju, te popunjenu šaljete putem opcije

APLICIRAJ

Sve dodatne informacije možete dobiti na broj tel: 033/771- 568 u periodu od 14:00 do 16:00 sati svakog radnog dana!

Gradovi
Sarajevo

Referent za plasman kredita i kompenzacija na terenu (m/ž)   1

Kategorije
  • Ekonomija i menadžment
  • Finansije
  • Računovodstvo i revizija
Obrazovanje
  • Fakultet