Potrebni uslovi:

  • VSS
  • poželjno je da kandidat ima radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • poznavanje rada na računaru

Opis posla:

  • dnevno razdužuje servisere koji pripadaju centralnom servisu
  • kontrolira radne naloge prije njihovog zaključivanja i zaključuje radne naloge pridržavajući se upustava o radu
  • likvidira radne naloge
  • obilježava i kontroliše iskorištene rezervne dijelove po upustvu o radu

Nudimo Vam:

  • dinamično poslovno okruženje
  • rad u jednoj od najuspješnijih kompanija
  • mogućnost učenja i kontinuiranog karijernog razvoja kroz različite edukacije

Lokacija rada je u Upravi Robot GT Co u Rajlovcu – Sarajevo! Konkurs ostaje aktivan do popune radnog mjesta!

Vašu prijavu na konkurs možete dostaviti ISKLJUČIVO NA OBRASCU ROBOT KADROVSKOG UPITNIKA uz OBAVEZNO NAVOĐENJE POZICIJE NA KOJU SE PRIJAVLJUJETE na slijedeće načine:

  • na Recepciju Uprave Robot GT Co u Rajlovcu, ul. Rajlovačka cesta 41.
  • putem web stranice www.robot.ba na kojoj preuzimate elektronsku Robot aplikaciju, te popunjenu šaljete putem opcije

APLICIRAJ

Sve dodatne informacije možete dobiti na broj tel: 033/771- 568 u periodu od 14:00 do 16:00 sati svakog radnog dana!

Gradovi
Sarajevo

Pozicije posla

Kontrolor radnih naloga u servisu (m/ž)   1

Kategorije
  • Računovodstvo i revizija
  • Finansije
  • Ekonomija i menadžment
  • Administracija
Obrazovanje
  • Fakultet