Opis posla:

  • Instalacije novogradnje / starogradnje
  • Sposobnost čitanja planova
  • Montaža mjerača struje
  • Sigurnosna tehnika
  • Polaganje i povezivanje kabela
  • Iskustvo u izradi elektro ormara
  • Samostalni rad

Uvjeti:

  • Iskustvo na održavanju elektrike u proizvodnji i elektromontaži
  • Iskustvo kao pogonski električar
  • Znanje čitanja i interpretiranja shema i nacrta
  • Raspolaganje tehničkim znanjem
  • Poznavanje popravka i održavanja strojeva sa elektro pogonom
  • Poznavanje sigurnosnih pravila pogonske elektrike
  • Timska orijentiranost
  • Njemački jezik - poželjno ali nije uvjet
  • Poželjno dvije godine radnog iskustva
  • EU papiri prednost

Šta nudimo:

  • Primanja obračunata po inozemnim standardima uz uredno plaćanje svih zakonskih davanja
  • Osobni i profesionalni razvoj
  • Dugoročan angažman
  • Osiguran prijevoz i smještaj
  • Ugovor o radu potpisuje se na određeno vrijeme u Hrvatskoj

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju i udovoljavate navedenim kriterijima pošaljite nam svoj životopis s naznakom za navedeno radno mjesto putem linka za Brzu prijavu ili na e-mail: maja@pro-monting.com, ili na broj mobitela: 099 529 0745

Gradovi
Njemačka - Svi gradovi

Pozicije posla

Električar / Serviser (m/ž)   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Srednja škola