PRO GRAD INŽENJERING društvo s ograničenom odgovornošću za graditeljstvo

Primarna djelatnost tvrtke je izvođenje svih vrsta građevinskih i obrtničkih radova, odnosno izgradnja stambenih i nestambenih te rekonstrukcija i sanacija postojećih objekata.

Konstantnim usavršavanjem stručnog kadra, uvođenjem novih tehnologija i racionalnim ulaganjem u sredstva rada dižemo razinu poslovne konkurentnosti čime učvršćujemo svoje mjesto na tržištu i iznova ostvarujemo nove poslovne suradnje.

Mjesto rada: Istarska županija

Opis posla

  • zidarski poslovi u građevini
  • montaža, demontaža oplate (velikoplošne i obične), armiranje i betoniranje svih vrsta betonskih konstruktivnih i nekonstruktivnih elemenata
  • izrada drvenih krovova
  • zidanje nosivih i nenosivih zidova uz pomoć građevinskih kranova na većim objektima sve pod kontrolom i vodstvom odgovornih inženjera na gradilištu
  • uređenje turističkih kampova i okoliša stambenih objekata

Radi se u Istarskoj županiji.

Uvjeti

  • radno iskustvo minimalno tri godine

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem opcije

APLICIRAJ

ili telefonski.

Telefon:

+385 98 187 3397, +385 98 918 9735

Što nudimo

  • stimulativni uvjeti rada po uzoru na standarde susjednih europskih zemalja sa mogućnošću napretka u tvrtki u vidu poboljšanja uvjeta i dodatnih bonusa
  • mogućnost edukacije
  • poslodavac osigurava i plaća: liječnički pregled, prijava na mirovinsko i zdravstveno, radnu dozvolu, stan, prijevoz od stana do gradilišta i nazad, zaštitnu opremu i alat
  • radno vrijeme: jutarnja smjena od 07:30 do 17:00
  • godišnji odmor: 3 tjedna krajem srpnja i početkom kolovoza, te dva tjedna za vrijeme božićnih praznika

Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme sa mogučnošću stalnog zaposlenja

Broj potrebnih radnika: 4

Gradovi
Hrvatska - Svi gradovi

Pozicije posla

Zidar (m/ž)   1

Kategorije
  • Građevina i geodezija
  • Poslovi u proizvodnji
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola