Mesto rada: Ljubljana

Opis posla:

  • Zidanje pojedinačnih elemenata građevine
  • Postavljanje temelja, zidova, stubova
  • Slaganje cigli i betonskih blokova
  • radi se asfaltiranje, polaganje ivičnjaka i pločnika, uređenje prilaza i zelenih površina, fasadni radovi
  • rad na obradi drveta, izradi skele, oplate i drugih građevinskih konstrukcija
  • izrada, ugradnja, povezivanje armatura

Uslovi rada:

  • III stepen stručnog obrazovanja – građevisnka struka
  • minimalno 5 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima;
  • prednost je posedovanje EU pasoša ili slovenačke radne dozvole
  • poslodavac obezbeđuje izradu radne dokumentacije i vize
  • da kandidat nije osuđivan i krivično gonjen
  • poslodavac će vršiti proveru radnih sposobnosti kandidata.

Zaposlenima nudimo:

  • prijavljeni radni odnos-ugovor; socijalno i zdravstveno osiguranje;
  • zarada po satu 6,5 EUR (ili 5,5 EUR po satu ukoliko se smeštaj refundira)
  • obezbeđen 1 obrok u toku radnog dana
  • radno vreme od 7 do 17 časova
  • poslodavac obezbeđuje bezbednost, zdravlje na radu i opremu.

Kandidati koji žele da se prijave treba da dostave obavezno: radnu biografiju (ime, prezime, broj telefona, radno iskustvo).

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adrese: ljudskiresursi@partners-orka.co.rs ili poslati poruku na Viber 060 33 13 666 ili 011/ 2683486.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu uži izbor.

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Usluge Agencije su besplatne za kandidate kojii konkurišu.

Gradovi
Slovenija - Svi gradovi

Pozicije posla

Zidar/tesar/armirač   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Građevina i geodezija
Obrazovanje
  • Srednja škola