Relacije:

Slovačka – Nemačka

Slovačka – Francuska

Slovačka – Španija

Slovačka – Belgija

Opis posla:

  • Transport tereta u međunarodnom saobraćaju
  • Manipulisanje šlepera
  • Preuzimanje prevozne dokumentacije
  • Priprema vozila
  • Izveštavanje o prevozu

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema
  • Vozačka dozvola kategorije C pre 2009 godine
  • Vozačka dozvola E kategorije
  • Godinu dana iskustva u međunarodnom saobraćaju
  • Cod 95
  • ADR
  • EU dokumenta ili Slovački pobit

Firma obezbeđuje:

  • Ugovor o radu i svi benefiti iz radnog odnosa
  • Zaposlenje na duži vremenski period
  • Stimulativna zarada u zavisnosti od iskustva
  • Prijavljeni radni odnos-Ugovo o radur; Socijalno i zdravstveno osiguranje;
  • Mesečna zarada od 2100 evra i više;
  • Poštovanje Zakona o radnom vremenu i odmoru vozača;
  • Mogućnost rada 6 nedelja dve slobodna
  • Isti status radnika zemlje zaposlenja
  • Poslodavac obezbeđuje bezbednost i zdravlje na radu, lekarski pregled, opremu;

Kandidati koji žele da se prijave treba da dostave obavezno: CV (ime, prezime, broj telefona, mail i radno iskustvo) i kopiju vozačke.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adrese:

ponudaposlova@partners-orka.co.rs

ili poslati poruku na Viber + 381 60 329 99 34

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Oglas aktuelan 30 dana od dane objave

Gradovi
Slovačka - Svi gradovi

Pozicije posla

Vozač E kategorije u međunarodnom saobraćaju   1

Kategorije
  • Transport i logistika
  • Saobraćaj
Obrazovanje
  • Srednja škola