Mesto rada: Nemačka

Potrebno:

  • 15 radnika

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • Diplomirani vaspitač, VII stepen
  • Poželjno znanje nemačkog jezika
  • Potrebna licenca ili državni ispit za vaspitače

Opis poslova:

  • Briga o deci tokom njihovog boravka u predškolskoj ustanovi
  • Briga o psihičkom, fizičkom i emotivnom razvoju dece
  • Rad po planu i programu institucije
  • Rad u privatnim i državnim predškolskim ustanovama

Poslodavac obezbeđuje:

  • Puno radno vreme
  • Obezbeđen smeštaj
  • Obuku učenja nemačkog jezika do nivoa B2
  • Radne dozvole izrađuje poslodavac

Kontakt telefoni za bliže informacije:

011 3611 254

+381641260055

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju na e-mail adresu:

hr@partners-co.rs

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka. Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa

Gradovi
Inostranstvo

Pozicije posla

Vaspitač (m/ž)   1

Kategorije
  • Pedagogija i briga o djeci
Obrazovanje
  • Fakultet