Lokacija rada: Beograd, preko puta GSP garaže na Karaburmi

Opis posla:

  • Rada na različitim stolarskim mašinama
  • Utovar I istovar pločastih materijala kao I gotovih komada nameštaja
  • Asistiranje stolararima prilikom montaže nameštaja u radionici i na terenu
  • Održavanje higijene radnog prostora
  • Poštovanje mera bezbednosti i zdravlja na radu
  • Mogućnost napredovanja u skladu sa pokazanom inicijativom i posvećenošću
  • Rad u timskom okruženju I prijatnim radnim uslovima
  • Mogućnost zaključenja ugovora na neodređeno radno vreme nakon probnog perioda

Uslovi:

  • Radno iskustvo na sličnim poslovima
  • Nivo obrazovanja: SSS, drvoprerađivačke, mašinske, građevinske struke
  • Radno vreme: 08-16h, prekovremeni rad je plaćen

Profil kandidata:

  • Potrebno je da je kandidat pouzdan i odgovoran
  • Poseduje radnu operativnost i efikasnost
  • Spreman za timski rad
  • Poželjno da poseduje vozačku dozvolu B kategorije, nije neophodno

Za bliže informacije možete poslati Vašu biografiju na e-mail adresu:

zaposlenje@partners-orka.co.rs

ili kontaktirati

+381600996243

Napomena: Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka ličnosti i saglasni su da podaci koji se elektronski prosleđuju mogu biti dalje obrađivani, posleđivani u svrhu posredovanja pri zapošljavanju.

Oglas aktuelan do popune!

Usluge agencije za kandidate koji konkurišu su besplatne.

Gradovi
Srbija - Svi gradovi

Pozicije posla

Radnik u stolarskoj proizvodnji (m/ž)   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Ostalo
  • Poslovi u proizvodnji
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 18 dana