Mesto rada: Laško, Slovenija

Broj izvršilaca: 7

Opis posla:

  • Odgovoran je za rukovanje mašinama u radnoj oblasti na kojoj je raspoređen
  • Obavezan je da poštuje i primenjuje procedure kontrole kvaliteta repro-materijala i gotovog proizvoda na liniji
  • Zadužen je za održavanje higijene mašina i prostora oko nje
  • Pridržava se svih bezbednosnih standarda i kompanijskih procesa i procedura
  • Kontroliše rad opreme i omogućuje nesmetano i kvalitetno odbijanje procesa

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • SSS
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama
  • Neosuđivano lice

Zaposlenima nudimo:

  • Zarada u proseku 1.300 EUR u zavisnosti od stručnosti i iskustva
  • Izrada radnih, boravišnih dozvola i viza
  • Bezbednost i zdravlje na radu
  • Oprema za rad
  • Ugovor o radu
  • Obezbeđen smeštaj
  • Kandidati bez EU papira, idu u Sloveniju na razgovor i mogući probni rad

Napomena:

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa mogu se javiti na:

broj +381606688905

(telefon\ viber\ whatsapp)

fiksni 0112683486

ili svoju radnu biografiju/CV mogu proslediti na e-mail adresu:

resursi@partners-orka.co.rs

ili popuniti formular na našem sajtu, na sledećem linku:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Gradovi
Slovenija - Svi gradovi

Pozicije posla

Operater proizvodnje pića (m/ž)   7

Kategorije
  • Ostalo
  • Poslovi u proizvodnji
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 15 dana