Mesto rada : Austrija

Opis posla:

  • Nega pacijenta
  • Obezbeđivanje individuelne nege pacijentu
  • Praćenje zdravstvenog stanja pacijenata
  • Pomaganje pacijentima u svakodnevnim aktivnostima
  • Pripremanje i davanje propisane terapije
  • Posmatranje stanja pacijenata
  • Pomaganje pacijentima sa osnovim stvarima kao što su kupanje, hranjenje, oblačenje i sl.

Uslovi rada:

  • EU dokumenta
  • SSS
  • Nemački jezik A2
  • Kurs negovateljice ili diploma srednje medicinske škole
  • Poželjno, ali nije neophodno iskustvo rada na poslovima medicinske sestre ili negovateljice

Nudi se:

  • Ugovor o radu
  • Obezbeđen smeštaj + obrok
  • Zaposlenje na neodređeno vreme
  • Dnevnica od 70 do 90 evra + bonusi
  • Minimum rada 2 maksimum rada 6 nedelja (od 1 do 3 nedelje odmora)

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu: ponudaposlova@partners-orka.co.rs

tel/viber + 381 60 329 99 34 \ +381 64 126 00 55

011/2683486

Agencije usluge su besplatne za kandidate.

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka oglas aktuelan 30 dana od dana postavke

Gradovi
Austrija - Svi gradovi

Pozicije posla

Negovatelj/ica-medicinska sestra u domaćinstvu   1

Kategorije
  • Medicina i zdravstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola