Mesto rada: Austrija

Početak rada, nakon potpisivanja ugovora sa poslodavcem.

Uslovi:

  • Medicinska sestra asistent, nije potrebna diploma
  • V stepen stručne spreme, Medicinska sestra
  • Minimalno znanje Nemačkog jezika B1
  • Poželjno iskustvo u akutnoj nezi
  • Spospobnost timskog rada
  • Dobre komunikacijske veštine

Opis poslova:

  • Asistencija u posmatranju i procenjivanju telesnog, psihičkog, ponašajnog stanja pacijenta, te asistencija pri prepoznavanju potrebe za negom. Patronažno i bolničko lečenje.

Poslodavac obezbeđuje:

  • Ugovor o radu
  • Izrada radne dozvole
  • 3000 eura bruto zarada
  • Pomoć prilikom pronalaska smeštaja
  • Oprema za rad
  • Bezbednost i zdravlje na radu
  • Uvođenje u proces rada
  • Mogućnost razvoja i obuke

Napomena:

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa mogu se javiti na broj telefona:

+381603299934

+381112683486.

ili svoju radnu biografiju/CV mogu proslediti na e-mail adresu:

ljudskiresursi@partners-orka.co.rs

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Oglas je aktuelan do popune radnih mesta.

Gradovi
Austrija - Svi gradovi

Pozicije posla

Medicinska sestra asistent (m/ž)   1

Kategorije
  • Medicina i zdravstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 22 dana